Skip to main content

Jesteśmy polską firmą która buduje sieć noclegową Great Polonia w ramach, której obecni jesteśmy: w Jeleniej Górze, Świdnicy, Strzegomiu, Wrocławiu, Krakowie, Mielnie, Pucku i Ustce.

Zapraszamy do rezerwacji

Great Polonia Group

Wesela blisko Krakowa

Zaproście swoich bliskich na niepowtarzalne przyjęcie w Hotelu Great Polonia Kraków Airport.

Zapewniamy najwyższej klasy obsługę, wyśmienite menu oraz dania skomponowane specjalnie dla dzieci. Nasi konsultanci zajmą się zorganizowaniem wszelkich szczegółów tego niezwykłego wydarzenia dzięki czemu przyjęcie w naszym Hotelu pozostanie miłym i niezapomnianym wydarzeniem.

W stylowych wnętrzach naszego hotelu zorganizujemy dla Państwa wspaniałe rodzinne spotkanie, które na długo zapadnie w pamięć. 

Każda z proponowanych przez nas sal jest klimatyzowana, w każdej możemy zorganizować kącik zabaw dla dzieci. Nasz Szef Kuchni dokłada wszelkich starań, by serwowane posiłki trafiły w gusta wszystkich Gości również najmłodszych.

Uroczystość Zaślubin w plenerze

Zorganizowanie ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego w plenerze cieszy się coraz większą popularnością wśród Nowożeńców. Piękno otaczającej przyrody i bliskość natury wprawia w niesamowity nastrój i na długo pozostaje w pamięci. Jeśli Waszym marzeniem jest ślub w otoczeniu lasów i łąk, w uroczej i romantycznej scenerii z dala od zgiełku miasta, zapraszamy do zorganizowania ceremonii i przyjęcia na łonie natury, na terenie Hotelu Great Polonia. Piękny ogród ze spacerowymi alejkami z widok na pobliskie pola i lasy czeka na Młodą Parę i jej Gości.

Nasze atuty

• Zielony, uroczy zakątek ze świetnym dojazdem
• Zewnętrzny plac zabaw dla dzieci
• 65 pokoi do dyspozycji
• Duży, bezpłatny parking
• Elastyczna oferta dopasowana do potrzeb Gości
• Dodatkowe atrakcje: sauna, altana, grill, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę:

Janusz Ciuruś – Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
konferencje, wesela, bankiety i eventy
tel: 515 088 391
tel: 12 66 23 611
sprzedaz@airportkrakow.greatpolonia.pl

Marcin Pająk – MICE & Sales Manager
wesela, imprezy okolicznościowe i konferencje
tel: 506 388 243
mice@airportkrakow.greatpolonia.pl